Wydarzenia

Obłot pierwszego egzemplarza szybowca IS-B KOMAR w skali 1:2,5

Parzniew, 14 listopada 2023 r.

 

Przy pięknej słonecznej pogodzie w malowniczym Parzniewie odbył się niezapomniany moment – oficjalny oblot pierwszego egzemplarza szybowca IS-B KOMAR w skali 1:2,5, wyprodukowanego przez renomowaną firmę Old Gliders. To wydarzenie przyciągnęło dużą grupę widzów i pasjonatów modelarstwa, którzy chcieli być świadkami tego historycznego momentu.

glider, child, flight-623108.jpg
plane, glider, airfield-2908086.jpg

Wielu obecnych fotografowało i filmowało

Parzniew, 14 listopada 2023 r.

Nie tylko widzowie, ale także profesjonalni fotoreporterzy przybyli na miejsce, by uwiecznić ten wyjątkowy oblot na zdjęciach i filmach. Ich obiektywy uchwyciły piękno szybowca IS-B KOMAR, który unosząc się w powietrzu, prezentował swoją elegancję i doskonałą aerodynamikę. Dzięki ich pracowni, ten moment zostanie zachowany na długo i będzie mógł być podziwiany przez innych entuzjastów modelarstwa na całym świecie.

Polecamy: holowanie Niemcy

Sukces i emocje towarzyszące wydarzeniu

Parzniew, 14 listopada 2023 r.

 

Obłot pierwszego egzemplarza szybowca IS-B KOMAR był nie tylko spektakularnym wydarzeniem, ale również momentem pełnym emocji i radości dla wszystkich związanych z tym projektem. To było potwierdzenie ciężkiej pracy i zaangażowania całej drużyny Old Gliders, która przyczyniła się do powstania tego wyjątkowego modelu. Obecność licznej grupy widzów i entuzjastów dodatkowo podkreśliła znaczenie tego momentu dla społeczności modelarzy holowania szybowców.

glider, pilot, assistant-6864437.jpg

Zdjęcia i filmy z tego wydarzenia stanowią nie tylko pamiątkę, ale także inspirację dla innych modelarzy, którzy marzą o tworzeniu i oblocie swoich własnych modeli szybowców. Ten dzień pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników, którzy mieli okazję być częścią tego wyjątkowego wydarzenia w świecie modelarstwa lotniczego.